Сучасний світ постає свідком глобалізаційних процесів, взаємозалежність економік різних країн, проблем нерівномірного розвитку країн, прискореного темпу розвитку і впровадження нових технологій, перехід до сьомого технологічного укладу є визначальними рисами сучасної цивілізації.

Щоб відповідати викликам сучасності, заклади освіти мають бути дуже гнучкими та відкритими для співпраці, тому, розвиваючи молоду і дуже перспективну спеціальність «Публічне управління та адміністрування», колектив кафедри публічного управління, адміністрування та права Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного прагне враховувати інтереси усіх зацікавлених сторін.

Відбулося засідання «круглого столу», на якому була презентовано та обговорено освітньо-професійну програму для здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».

У роботі круглого столу взяли участь освітяни, представники місцевої влади:
– Ректор університету, д.т.н., проф. Володимир Кюрчев;
– Проректор з НПР, к.т.н., доцент Олександр Ломейко;
– Голова Мелітопольської районної державної адміністрації Володимир Цап;
– Заступниця голови Мелітопольської районної державної адміністрації Інна Когут;
– Керуючий справами виконавчого комітету Мелітопольської міської ради Запорізької області Михайло Семікін;
– Заступниця начальника управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області Тетяна Несват;
– Заступник директора комунальної установи «Агенція розвитку Мелітополя» Мелітопольської міської ради Запорізької області Оксана Пічка.
– Магістр спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» А.Саржан.
– Завідувачі кафедри і викладачі ТДАТУ, які забезпечують освітній процес спеціальностей

Метою заходу було обговорення загальних та професійних компетенцій в галузі публічного управління та адміністрування, що дозволять студентам спеціальності успішно здобувати програмні результати навчання в сфері публічного управління та адміністрування.

Учасники дискусії виявили зацікавленість та інтерес до галузі. Були зазначені актуальні пропозиції та обґрунтували впровадження інноваційних тем для покращення ОПП «Публічне управління та адміністрування».

Запрошені до участі у круглому столі стейкхолдери виявили готовність надати практичну допомогу у підготовці майбутніх фахівців шляхом представлення своїх організацій у якості баз практик та бажання особисто залучитися до навчального процесу.

За результатом круглого столу буде остаточно сформована освітньо-професійна програма підготовки здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» з урахуванням пропозицій всіх стейкхолдерів ОПП.

Колектив кафедри публічного управління, адміністрування та права висловлює щиру подяку керівництву університету за сприяння у проведенні заходу. Кафедра дуже вдячна усім учасникам круглого столу за плідну співпрацю, бажання та можливість надати допомогу у підготовці кваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців для задоволення кадрових потреб ринку праці України.

Кафедра публічного управління,
адміністрування та права