26 вересня о 15:00 на спортивному майданчику МК ТДАТУ відбувся турнір з міні-футболу “Кубок декана АТЕ”. 6 команд змагалися за головну нагороду.

Роналду і Мессі слід почати перейматися за свою подальшу популярність, адже наші хлопці показали справжній майстер-клас!

Студенти АТЕ продемонстрували цікаву гру – непередбачуваність, ризиковані моменти, інтрига та драйв! Безперечно гравцям вдалося повною мірою задовольнити футбольних фанатів, що прийшли подивитися матч.

Любити спорт — це не лише слідкувати за спортивними новинами, сидячи вдома на дивані, але й самому намагатися проявити себе, наприклад, на полі з м’ячем! Хлопці довели, що розклад нашого навчального закладу дозволяє з легкістю і навчатися, і приділяти увагу власним захопленням. Більш того заохочення та підтримка від декана факультету АТЕ Іванової І. Є. мотивують і зацікавлюють навіть тих, хто раніше не займався спортом.

Підсумком сьогоднішньої запеклої боротьби стала наступна рейтингова таблиця:

1. “Black team”
  2. “Фортуна”
  3. “11 АГ”
  4. “БДСС”
  5. “Кислий”
  6. “Вікторія”

Також необхідно відзначити, що у турнірі не було тих, хто програв, бо кожний, хто знайшов час і сили, аби прийняти участь ще з перших секунд матчу став переможцем! Тож вітаємо наших студентів!

Дякуємо за активну участь у спортивному житті факультету агротехнології та екології.

Прес-служба ТДАТУ