Міні-футбол – це дуже цікавий вид спорту, адже в нього можна грати не лише на подвір’ї, а й у спортивному залі. Цей вид спорту дає нам змогу покращити свою фізичну підготовку, весело провести час з друзями.

Суть цієї гри полягає у тому, щоб забити якомога більше м’ячів у ворота суперників, та насамперед це командна гра у якій без друзів не перемогти.

Тож, і в нашому улюбленому Таврійському державному агротехнологічному університеті, на Механіко-технологічному факультеті 28 березня 2018 року пройшли змагання з міні-футболу на кубок декана МТФ.

У змаганні приймало участь сім команд:

11АІ, 12АІ, 22АІ, 21АІ, 15МБАІ, 31ПМ, 3курс САІ.

За підсумком гри третє місце посіла команда 22АІ, капітан Кабанов Олександр. Друге місце посіла 15МБАІ, капітан Пономаренко Олег.

Перше місце виборола команда 31ПМ, перемігши у фінали суперника з рахунком 6:3, капітан Роік Євген.

Ми щиро вітаємо учасників гри, які зайняли призові місця, та бажаємо успіхів у подальших змаганнях.

Студентська рада МТФ