26.04.18 р. всі: викладачі, студенти та працівники коледжу з нетерпінням чекали на конкурс «Куратор року 2018». І ось 13.00. Актова зала барвиться різнокольоровими кульками, вітальними плакатами, квітами. Студенти хвилюються разом зі своїми кураторами, учасниками конкурсу. Ніколова Н.В. – куратор групи ПЗ9116, Гудкова Г.В. – куратор групи МХ9216, Ружицька А.А. – куратор групи ОЕ9117 дарують всім присутнім щирі посмішки, які, без сумніву, допомагають сховати хвилювання.

Ведуча Верещак С.С., викладач відділення «Правознавство та землевпорядкування», оголошує про початок конкурсу. Знайомить присутніх із конкурсантами та членами професійної комісії на чолі із заступником директора з навчальної роботи Назаровою Л.Г.

Заступник директора з виховної роботи Потапова Н.О. представляє кожного конкурсанта короткою характеристикою кураторської діяльності. Адже місія куратора – допомогти студентам адаптуватися до студентського життя.

Конкурс проходив у три етапи. На першому етапі конкурсу учасники презентували свій творчий досвід. Кожен куратор відзначився індивідуальним підходом, креативністю, високим рівнем професіоналізму. Ідеальна модель співіснування куратора та студентів масштабно представлена на конкурсі.

Студенти групи МХ9216 Гудкової Г.В. своєю піснею підкреслили щиру повагу та любов до свого куратора.

Правознавці протягом всього конкурсу не стримували емоцій на підтримку Ніколової Н.В.

Студенти групи ОЕ9117 дарували своєму кураторові Ружицькій А.А. нестримний потік ніжності, подяки за її клопітку працю.

Третій етап конкурсу допоміг з’ясувати наскільки студенти відчувають настрій куратора та яка модель поведінки є для них комфортною.

Комплекси методичного забезпечення виховної роботи кураторів – є наочним доказом їх сумлінної і такої необхідної праці.

Зняла напругу конкурсантів та підтримала їх творчий настрій Воробйова Дар’я піснею про кохання.

Всі куратори на високому рівні довели, що кожен вартий перемоги» – зазначила заступник директора з навчальної роботи Назарова Л.Г.

Захищати гідність коледжу на регіональному конкурсі «Куратор 2018» випала честь куратору групи ПЗ9116 Ніколовій Н.В.

Заступник директора з виховної роботи Потапова Н.О.