19 вересня 2018 року на кафедрі МСТТ механіко-технологічого факультету ТДАТУ відбулась зведена кураторська година для студентів  першого курсу 11АІ (куратор Мілаєва І.І.,), 12АІ (куратор доцент Болтянський О.В.) груп та магістрів 13МБАІ (куратор професор Волошина А.А.), 23 МБАІ (куратор професор Панченко А.І.) груп. На кураторську годину був запрошений директор найбільшого автотранспортного підприємства м. Мелітополя ПАТ «Мелавтотранс» Шанін Генадій Іванович.

Захід мав як профорієнтаційний, так і практичний характер.  Мета зустрічі – ознайомлення з підприємством та його структурою, з умовами роботи та особливостями проходження практики, з аспектами дуального навчання, ознайомлення з актуальними вакансіями, вимогами до якості професійної підготовки та можливими місцями для працевлаштування після закінчення навчання.

Генадій Іванович цікаво та змістовно розповів про свій трудовий шлях, становлення та вибір професії.  Крім цього, директор ПАТ «Мелавтотранс» представив розгорнуту презентацію основних напрямів діяльності підприємства, структуру та цілі на майбутнє. Студентам було запропоновано під час навчання пройти виробничі практики на підприємстві з перспективою подальшого працевлаштування.

Також важливою частиною зустрічі для всіх учасників стала можливість обговорити багато актуальних питань. Студентів цікавила перспектива персонального розвитку на підприємстві, які права надаються студентам під час практики, соціальні гарантії, які діють на підприємстві, рівень зарплати, тощо.

На завершення завідувач кафедри МСТТ професор Панченко Анатолій Іванович від імені всіх присутніх подякував Шаніну Г.І. за цікаву та корисну зустріч та наголосив  на необхідності залучення студентів до роботи на підприємстві, що стане поштовхом до більшої зацікавленості молоді у набутті теоретичних знань під час навчання в ТДАТУ. А також це сприятиме подальшому вдосконаленню їх практичних навичок під час роботи на  автотранспортних підприємствах.

Прес-служба ТДАТУ