22 листопаду 2017 року було проведено к.психол.н., старшим викладачем кафедри суспільно-гуманітарних наук  Єременко Ларисою В’ячеславівною для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» кураторську годину на тему: «Навички невербальної комунікації у професійному спілкуванні».

Невербальна комунікація є найбільш ефективним засобом передачі інформації, а невербальні знаки досить певно визначають поведінкові конструкти людини. Невербальна поведінка визначається, насамперед, як емоційний інформаційний канал. Як встановили фахівці, людина в процесі спілкування, від 60 до 90 відсотків інформації передає за допомогою невербальних засобів спілкування.

Сам термін «невербальний» зазвичай відноситься до будь-яких форм людського спілкування, крім усного та писемного мовлення. Невербальна поведінка є невід’ємною частиною загального процесу комунікації і функціонує у всіх сферах життєдіяльності людини.

Отримана інформація збагатить уявлення студентів у царині психології невербального спілкування, а також може бути використана як у повсякденному житті, так і в окремих галузях професійної самореалізації майбутніх фахівців. Запропоновані практичні рекомендації з використання знань у сфері невербальної комунікації спрямовані на розпізнавання, правильну інтерпретацію і конгруентну передачу смислових немовних конструктів з метою встановлення взаєморозуміння між співучасниками спілкування.