29 листопаду 2017 року к.психол.н., старшим викладачем кафедри суспільно-гуманітарних наук  Єременко Ларисою В’ячеславівною для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» було проведено кураторську годину  «Проблема усвідомлення реальності як основа формування особистісної ефективності».

Коли людина ставить перед собою певну мету і при цьому однобокого або плоско досліджує і сприймає свою реальність, то наслідки такого сприйняття плачевні: людина не може бути далі ефективною ні на етапі «вибору», де повинні досліджуватися можливості та шляхи досягнення мети, ні на етапі «вольового зусилля», коли треба детально опрацювати вибраний варіант досягнення мети. Таким чином, людина йде, кажучи словами з приказки, «туди не знаю куди». Тому необхідно особливу увагу приділяти розвитку навичок дослідження реальності.

Студентів було ознайомлено з методом, який називається «Пентаграма Гінгера». Цей метод широко і ефективно використовується в психологічному консультуванні. Він сфокусований на допомозі людині в прийнятті тих аспектів її реальності (особистісних, матеріальних, соціальних та інших ресурсів), які мають відношення до тієї мети, яку поставила перед собою людина.

Студенти отримали функціональний робочий інструмент як для діагностики, так і для роботи з будь-якого роду ситуаціями.