Надруковано новий навчально-методичний посібник до курсового проектування з дисципліни «Організація технологічних процесів ремонту машин та обладнання в майстернях підприємств АПК». Авторський колектив складається з викладачів ТДАТУ, серед яких: Галина Дашивець, Олексій Новік, Ольга В’юник.

Це навчально-методичне видання було рекомендовано до друку рішенням вченої ради механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Рецензентами виступили:

І.С. Сірий кандидат технічних наук, професор кафедри технічного сервісу та систем АПК Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;

В.Б. Мітков кандидат технічних наук, доцент кафедри машиновикористання в землеробстві Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Навчально-методичний посібник до курсового проектування з дисципліни «Ремонт машин та обладнання» має на меті навчити студента навичкам самостійного рішення конкретних інженерних задач на основі придбаних знань при вивченні даної дисципліни. В посібнику наведені вимоги до змісту та оформлення курсового проекту, методика самостійного виконання його розділів, довідкові матеріали, приклади оформлення графічної частини проекту. Матеріал посібника призначений для підготовки здобувачів ступеня вищої освіти «бакалавр» зі спеціальності 208 «Агроінженерія».

Кафедра ТСС АПК