2 грудня 2016 року у БК ім. Т.Г. Шевченка відбувся унікальний ярмарок волонтерських рухів «Кузня добрих справ». Організаторами заходи стали ГО «Свідоме суспільство Мелітополя», ГО «Самооборона Мелітополя» за підтримки Відділу культури Мелітопольської міської ради.

У даному соціальному проекті взяли найактивнішу участь студенти всіх факультетів Таврійського державного агротехнологічного університету!

Кожен представник громадської організації або волонтерського руху мав час на загальне представлення своєї роботи, яку вони виконують в рамках діяльності.

Представником нашого університету була Єлизавета Бончужна, голова студентського профбюро, яка розповіла про волонтерську діяльність, якою займаються студенти ТДАТУ.

Після загальної презентації, учасники ярмарку мали змогу приєднатися  до будь-якої організації, яка їм сподобалася. Дуже цікаво було слухати, які волонтерські об’єднання існують в рідному Мелітополі.

У програму ярмарку входив продаж різноманітних сувенірів, солодощів, ляльок та іграшок. Усі гроші, вилучені з ярмарку, пішли у фонд волонтерського руху, а саме на благодійність. Також під час ярмарку була проведена презентація, після якої кожен з охочих мав змогу втупити в ряди волонтерів.

Після ярмарку був проведений запальний концерт українського патріотичного рок-гурту «Залізний хрест». Гроші, отримані за квитки, також пішли на благодійність.

Для всіх бажаючих працювала відкрита фото-зона “Я – ВОЛОНТЕР МЕЛІТОПОЛЯ»

Дякуємо всім, хто прийняв активну участь у даному заході! Ми цінуємо це!

Голова студентського профбюро

Бончужна Єлизавета