Факультет агротехнологій та екології – це велика родина, яка із року в рік приймає першокурсників під своє крило. А як же студентам обійтися без розваг? Однією з таких є так званий «Квест першокурсників», який відбувся 22 вересня.

З перших хвилин ця гра дуже захоплює студентів. З кожним пройденим етапом вона стає цікавішою. Квест по’єднав у собі найрізноманітніші види діяльності: художню, інтелектуальну, спортивну, музичну та багато інших.

У даному заході брали участь 5 команд першого курсу факультету АТЕ. Проходило це на всій території університету і саме за рахунок розміщення корпусів стало можливим зробити гру ще масштабнішою. Змагання проходили дуже весело. На кожній станції студенти могли показати себе, познайомитися ближче один з одним і просто пожартувати.

Звичайно, наприкінці кожна група отримала свою номінацію та солодкі призи і грамоти.

Дякуємо за організацію «Квесту першокурсників» студентській раді факультету агротехнологій та екології та заст. декана з виховної роботи Шлєіній Людмилі Іванівні!

Івова Наталія,

студентка 21ОП групи