У жовтні 2018 року студентська рада факультету економіки та бізнесу провела квест для викладачів факультету, присвячений Дню працівників освіти та Всесвітньому Дню посмішки.

Викладачі виявилися дуже активними та кмітливими: і пісні співали, і на складні питання відповідали, і валюти країн пригадували. Всі команди випромінювали ентузіазм та позитивні емоції! Навіть першокурсники на своєму квесті не були такими креативними і швидкими.

Студентська рада та учасники команд провели час виключно с гарним настроєм та з посмішкою на обличчі. Це нам доводить, що добре й з гумором вільний час проводити можуть не лише студенти, а й наші найкращі викладачі на факультеті економіки та бізнесу!

За результатами квесту перемогу одержала команда “Найкраща кафедра” кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Щиро вітаємо учасниць команди Лисак Оксану Іванівну, Тебенко Віту Миколаївну та Педченко Ганну Павлівну з гідним першим місцем.

Чекайте ще більше цікавих заходів!

Плясецька Вікторія, голова інформаційного сектору

студентської ради ФЕБ