lohotyp-vydannja-ahro-tavrijaРедакційно-видавничий відділ підготував черговий 287-й номер університетської газети «Агро Таврія». На шпальтах видання висвітлені важливі та цікаві події з життя ТДАТУ. Переглянувши  номер, можна дізнатися: про переваги нового магістерського проекту для студентів «Агрокебети», які можливості для розвитку підприємництва дає «Бізнес-інкубатор ТДАТУ», за які досягнення присуджена Державна премія в галузі науки і техніки  ректору В.М. Кюрчеву, хто в цьому році став містером та міс ТДАТУ та багато іншого.

Друкований примірник завжди чекає на вас у читальному залі наукової бібліотеки, де зберігаються підшивки газети за усі роки її існування та в музеї університету.

Ознайомитися з номером газети в електронному вигляді можна на веб сайті ТДАТУ. Для цього треба перейти за посиланням.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»