IMG_005327 березня 2019 року в ЦКіД Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася гра за Весняний Кубок відкритої ліги КВН «Кубок Таврії», що була присвячена Дню гумору.

Глядацька зала була переповнена, і бажаючих подивитися це дійство було чимало. Регламент гри передбачав проведення трьох конкурсів: «Візитка», «Музична розминка» та «Відео КОП».

«Візитка» була присвячена Дню гумору (Дню Дурня), в який команди змагалися в акторській майстерності та гостроті жартів.

Другий конкурс був пов’язаний їз пісенними імпровізаціями, тон яких задавали глядачі у залі.

Третій конкурс був присвячений нашому улюбленому місту Мелітополю. Командам ставилася задача створити відеокліпи, присвячені окремим адміністративним районам нашого рідного міста.

Гра видалася цикавою та захоплюючою. До кінця дійства зберігалася інтрига розподілу місць у грі. В загальному підсумку «Весняний Кубок» отримала команда «Тіро4kі» механіко-технологічного факультету. Друге місце – за командою «Энергия» енергетичного факультету. Третє місце виборола команда «Все свои» факультету агротехнологій та екології. Кращими КВНщиками було визнано: Кузекина Тимофія та Гончаренко Єлизавету (команда «Все свои»).

Головний профей «Кубок Ректора ТДАТУ» сезону 2018-2019 другій рік поспіль отримала команда «Тіро4kі» механіко-технологічного факультету.

Наприкінці гри КВНщики привітали з десятилітнім ювілеєм команду КВН факультету економіки та бізнесу «Хорошая команда». Великий святковий торт отримали гравці команди минулих років, які з хвилюванням вишли на рідну сцену.

За традицією було відзначено КВНщиків – випускників: Мєшкову Марію (капітана команди «Энергия») та Водяницького Дмитра (капітана команди «5 корпус»).

Протягом  гри глядачі в залі змагалися за звання найактивнішого вболівальника, який отримав сертифікат від спонсора гри «Арт-квест».

Нагородження проводив ректор університету, доктор технічних наук, професор Кюрчев Володимир Миколайович, який звернувся до команд зі словами вдячності за цікаву гру та побажав їм майбутніх нагород на різних рівнях.

Вітаємо команду «Тіро4kі» механіко-технологічного факультету з перемогою!

Дякуємо усім командам за цікаву гру та вболівальникам за активну підтримку!

За матеріалами: керівник клубу КВН ТДАТУ Васильченко О.О.