Восени все студентство нашого університету з нетерпінням чекає фестивалю КВН. Традиційно факультети змагалися між собою, але цього року гра пройшла у іншому, ровоиу незвичайному для глядачів та команд форматі.

15 листопада вперше на сцені ЦКіД Осінній кубок зібрав команди ТДАТУ та МДПУ! Такого ще не було! На заході був майже повний зал студентів та ректори двох університетів! Ми з радістю прийняли гостей з педагогічного університету.

Всього було 7 команд:

• «Енергія» ( Енергетичний факультет).
  • «Tipo4ki» ( Механіко-технологічний факультет).
  • «5 елемент» (факультет Агротехнологій та екології).
  • «Хорошая команда» (факультет Економіки та бізнесу).
  • «Всюду буду» (факультет Інженерії та комп’ютерних технологій).
  • «Сон Менделеева» (Мелітопольський державний педагогічний університет).
  • «Чисто случайно» (Мелітопольський державний педагогічний університет).

Перший конкурс «Візитка». Команди повинні були представити себе з найкращої сторони,що їм і вдалося. Ми були дуже раді побільше дізнатися про наших гостей та новий склад факультетських команд.

Далі була «Фото розминка». Студенти смішно коментували  кожне фото представлене на екрані. Молодь мала можливість пофантазувати та проявити свої здібності до імпровізації.

Останній вирішальний конкурс «Музичний». Смішні ремейки на відомі пісні дуже сподобалися та запам’яталися глядачам та суддям. Дехто навіть намагався підспівувати.

Протягом усього концерту у залі панувала дружня атмосфера та лунав сміх. Всі команди достойно себе представили.

Переможцем стала команда з МДПУ «Чисто случайно» . Почесне друге місце зайняла команда «Енергія» ( Енергетичний факультет). Бронзу забрала команда факультету Економіки та бізнесу «Хорошая команда».

Ми дуже вдячні учасникам за таку веселу та позитивну гру!

Бажаємо всім удачі та нових звершень!

Для довідки: Відкрита Ліга КВН на Кубок ректора Таврійського державного агротехнологічного університету «КУБОК ТАВРІЇ» – змагання студентських команд КВН: ТДАТУ, вищих навчальних закладів (ВНЗ) Запорізької області та ВНЗ інших областей України, метою якого є розвиток молодіжного руху КВН в ТДАТУ, в Запорізькій області, в Україні; створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку студентства; виявлення талановитих, обдарованих, творчих особистостей; патріотичного, морального та естетичного виховання студентства, організації їх змістовного дозвілля. Функціонує на основі Положення (див. сайт)

Голова інформаційного сектору – Івова Наталія

Співголова інформаційного сектору – Лущай Єлизавета