27-30 квітня 2018 р. студенти 11-МБЕЕ групи енергетичного факультету під керівництвом куратора доц. кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» Нестерчук Д.М. стали учасниками цікавої подорожі до м. Києва.

За програмою екскурсії «Київ – чарівність України» знайомство зі столицею нашої країни розпочалося з оглядової автобусно – пішохідної екскурсії, під час якої ми ознайомилися з Національним Університетом імені Т. Шевченка, Володимирським собором, Золотими Воротами, Михайлівським Златоверхим монастирем, Андріївською церквою та Майданом Незалежності. Найяскравіші враження справила на нас ріка Дніпро, на берегах якої знаходяться пам’ятник жертвам Голодомору, пам’ятник Батьківщина-Мати, а також пам’ятник засновникам Києва  – Кию, Щеку, Хориву та Либіді.

Нікого не залишило байдужим відвідування духовного центру православ’я – Києво-Печерської Лаври, без якої  неможливо уявити Київ.

Надвечір ми стали свідками пробного запуску музично-світлового Фонтану на Хрещатику.

На другий день метою нашої екскурсії стало відвідування Національного Музею народної архітектури та побуту в селищі Пирогове, де ми прогулялися тихими вуличками унікального українського села, на території якого наведені архітектурні форми та побут усіх куточків України. Словами не передати емоції, які ми отримали від цієї подорожі.

Наостанок ми відвідали престижний район Києва – Липки, де туристичний гід ознайомив нас з Будинком з химерами, з Меморіалом Героям Небесної Сотні, вразила нас і велична будівля Верховної Ради України. На містку Любові кожен загадав свої потаємні бажання!

Чарівний Київ – сучасний, величний та стародавній одночасно залишиться у наших серцях назавжди!!!

студенти 11-МБЕЕ групи

Халіман Ліліана, Братусь Олександр