Студентські роки – це найяскравіші моменти в житті людини! Навіть після випуску, цей відрізок життя люди пам’ятають ще дуже довго. І саме, щоб гарних спогадів було якомога більше, навчальні будні проходили легше і веселіше, існує студентське самоврядування.

Ось й в цьому році відбулась традиційна зустріч першокурсників зі студентською радою факультету економіки та бізнесу – важливий захід, що допомагає студентам налаштувати вектор власних вподобань і талантів, обрати напрям своєї діяльності поза навчанням.

В.о. декана, д.е.н., доцент Ірина Колокольчикова взяла перше слово, привітала першокурсників, а також ознайомила з першочерговою важливою інформацією, яка знадобитися їм для легшої адаптації у майбутньому.

Заступники деканів привітали першокурсників та побажали легкого навчання, звершень та успіхів.

Голова студентської ради університету Микита Семенов ознайомив першокурсників зі структурою студентської ради, а також розповів, як саме працює студентське самоврядування сьогодні.

Далі, голова студентської ради факультету Тетяна Булгакова розповіла про те, що являє собою студентська рада, мету її діяльності, а також представила студентам сектори, з яких складається рада, та якими напрямками діяльності вони займаються.

Після виступу Тетяни кожен охочий міг записатися до будь-якого сектору, а також задати запитання, що виникли у ході зустрічі.

Зустріч пройшла у дружній та інформативній атмосфері. Члени студради готові стати наставниками для наймолодших здобувачів вищої освіти та показати їм справжнє студентське життя.

Дякуємо першокурсникам за цікаву та плідну зустріч!

Чекаємо на вас в нашій дружній родині!

Досягти успіху легко, головне додати зусиль!

Тетяна Булгакова,
голова студентської ради факультету