16 вересня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного для студентів факультету економіки та бізнесу пройшов традиційний яскравий та дуже цікавий «Квест першокурсників». Це насичений захід, який кожного року готує студентська рада факультету за для знайомства з майбутніми фахівцями у сфері економіки та бізнесу.

У квесті взяли участь 7 команд – по одній з кожної спеціальності. Першокурсники повинні були якомога швидше виконати завдання на станціях, які знаходилися по всьому університету. Таким чином студенти отримали можливість стати єдиною командою, проявити свої творчі та розумові здібності, познайомитися з іншими представниками спеціальностей та добре освоїтися на території університету.

Перед початком всі учасники були поділені на невеличкі команди та проінформовані щодо правил квесту. На станціях першокурсники шукали відповідь на різні цікаві загадки, збирали на швидкість складний пазл, вгадували пісні за смайлами, проявляли логіку в завданнях з «фільмами- перевертишами» та вікторині, і, навіть, стали справжніми «тіктокерами» та протанцювали різні музичні тренди.

Усі команди отримали нагороди у таких номінаціях: найкращі гумористи – команда 11ЕМ-12ЕМ «Печеньки», кіномани – команда 11-ОО «Корпорація», наймузичніші – команда 11-ФБ «Фаворит», найспритніші – команда 11-ТР « Туристи», найкмітливіші – команда 11- МН «Менеджерята», найзгуртованіші – команда 11-ПУ «Фаталіст».

Команда 11-МК «Курилки» отримала найбільшу кількість балів на усіх станціях та здобула перемогу у квесті. Усі учасники були нагородженні грамотами та смачними піцами, а переможці отримали ще й дуже смачний торт! Першокурсники були в захваті від цікавих та веселих змагань та отримали заряд емоцій за для подальшого сумлінного навчання в університеті.

Ласкаво просимо до нашої великої та дружньої родини!

Валерія Хачко,
інформаційний сектор студентської ради ФЕБ