Не дивлячись на те, що навчальний рік розпочався декілька тижнів тому, у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного вже почалася профорієнтаційна робота.

Днями викладачі ТДАТУ: доцент кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В.Овчарова Сергій Курашкін та доцент кафедри фінансів, банківської справи і страхування Інна Якушева відвідали батьківські збори випускного класу Мелітопольського ліцею №10.

За умови пандемії коронавірусу збори проводилися на свіжому повітрі. Викладачі провели бесіду з батьками щодо майбутнього вибору закладу вищої освіти для подальшого професійного навчання та здобуття вищої освіти. На зборах була доведена інформація про Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного: факультети і спеціальності, умови вступу і навчання.

Під час зустрічі приділялася увага особливостям і умовам навчання, як в цілому. Батькам старшокласників розповіли про можливість проходження закордонної практики, військову підготовку та перспективи працевлаштування. Серед батьків майбутніх абітурієнтів було проведено анкетування про наміри вступу до вишу у наступному році.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайту кафедри ЕТЕМ