72 випускника-магістра факультету енергетики і комп’ютерних технологій урочисто отримали дипломи. Серед них, вже колишні здобувачі вищої освіти спеціальностей: «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» і «Комп’ютерні науки». Вони прощалися з незабутнім світом студентства, попереду – перший крок у доросле життя.

Півтора роки навчання у магістратурі пролетіли, як одна мить. Хлопці та дівчата, для яких Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного став другою домівкою, одночасно з сумом та радістю на очах отримували довгоочікувані дипломи. Багатьом з них Таврійський ДАТУ подарував перше кохання, вірних друзів, хвилювання перед екзаменами, саму тет вони зазнали перші поразки та здобули перемоги. На урочистих заходах з нагоди вручення дипломів були присутні викладачі та керівництво Університету, батьки, друзі та гості свята.

До випускників звернулися ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев та декан факультету Ігор Назаренко. Вони побажали випускникам знайти гідне місце у житті та успішно реалізувати себе у професійній діяльності.

Факультет енергетики і комп’ютерних технологій