На механіко-технологічному факультеті триває захист дипломних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти. Захист магістерських робіт приймає комісія під головуванням доктора технічних наук, професора кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ Ігоря Паламарчука.

До захисту магістерських робіт було допущено 107 здобувачів вищої освіти спеціальності «Агроінженерія». Всі магістранти гарно презентували свої наукові розробки, чітко та повно відповідали на всі запитання та продемонстрували високий рівень підготовки.

Особливістю цього року є те, що один із випускників Інува Самсон Аріко представляв результати своєї магістерської роботи на англійській мові. Комісія зазначила, що Самсон дуже гарно презентував свою роботу, він активно відповідав на всі поставлені комісією запитання та дуже зацікавив всіх своєю розробкою. Жвава дискусія, яка відбулася під час захисту тривала досить довго, оскільки всім цікаво було більш детально дізнатися про роботу магістранта та поспілкуватися з ним.

Наприкінці голова комісії зазначив, що йому дуже приємно бути присутнім на захисті студента, який може вільно представити результати своїх наукових розробок на англійській мові, що свідчить про його високий рівень підготовки за спеціальністю «Агроінженерія».

Щиро вітаємо Інуву Самсона Аріко та інших здобувачів вищої освіти, які вже захистилися, із успішним захистом своїх магістерських робіт та бажаємо їм подальших успіхів та кар’єрного зростання.

Механіко-технологічний факультет