Департамент освіти і науки Запорізької ОДА кожного року проводить проміжний ІІ-й обласний етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук. Це конкурс для розумних і талановитих, для тих, хто вміє ставити цілі і досягати їх, для відповідальних, старанних і наполегливих манівців вищого рівня навчання. Місто Мелітополь на конкурсі представили  учні шкіл міста, які змогли перебороти перші перешкоди Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт: написали контрольну роботу І-го (міського) етапу, разом з науковими керівниками обрали тему дослідження, склали тези, і врешті – провели ґрунтовне дослідження обраної проблеми, не загубившись в правилах оформлення наукової роботи.

28 січня на 93 найкращих учня шкіл міста чекала обласна контрольна робота з базових дисциплін.

18 січня 2018 року у Запорізькому національному університеті відбувся захист  науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук.

Усі учасники захисту продемонстрували високий рівень підготовки, тому суворому компетентному журі на чолі із деканом економічного факультету ЗНУ д.е.н., професором Череп Аллою Василівною було дуже важко визначити найкращий захист.

Загальний результат конкурсу складався із балів, що отримали учні за підсумками обласної контрольної роботи з математики та за виконання й захист наукової роботи.

У загальному підсумку учень 10-го класу Мелітопольської СШ І-ІІІ ступенів № 25 Данило П’ятигорець отримав перемогу у секції мікроекономіки та був нагороджений Дипломом ІІІ-го ступеня. Учениця 8-го класу гімназії № 9 Сапожнікова Анна отримала диплом учасника конкурсу в секції макроекономіки.

Кафедра економіки щиро вітає Данила та Анну та бажає їм подальших успіхів у навчанні й науковій діяльності! Кафедра також висловлює подяку батькам хлопця та дівчині за підтримку й сподівається на подальшу співпрацю!