На кафедрі економіки Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся захід на тему: «Туристична діяльність Мелітопольщини» для студентів спеціальностей «Туризм» та «Економіка», на який були запрошені особливі гості: директор Центру культурної спадщини та туризму МРДА ЗО Панасенко Юлія Петрівна та голова ГО «Чарівна Таврія», директор зеленої садиби «Гостини у Валентини» Єрмак Валентина Андріївна.

Студентам була представлена детальна інформація про всі туристичні об’єкти Мелітопольського району. Майбутні фахівці з туризму та економіки ознайомилися:  з діяльністю Центру культурної спадщини та туризму МРДА ЗО, з діючими туристичними об’єктами, з цікавими пішохідними, велосипедними, кінними маршрутами та популярними зеленими садибами Мелітопольщини.

Голова ГО «Чарівна Таврія», директор зеленої садиби «Гостини у Валентини» Єрмак Валентина Андріївна виступила з доповіддю про сучасний стан сільського зеленого туризму в Мелітопольському районі, про його можливості, перспективи і особливі підходи в діяльності саме цього виду туристичного бізнесу, також розповіла про практичний аспект діяльності зелених садиб.

Студенти мали можливість поспілкуватись з гостями в дружній, приємній обстановці, ставлячи цікаві питання, та детально дізнатися про економічні підходи, фінансові та організаційні особливості ведення туристичного бізнесу в нашому регіоні.

За матеріалами: Демко В.С., викладач кафедри економіки