20190411_122004Подорожі навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.

З метою навчально-практичної підготовки та в рамках співробітництва/обміну досвідом між Таврійським державним агротехнологічним університетом та Дніпровським університетом митної справи, студенти спеціальності Туризм  прийняли участь у студентському туристичному форумі в м. Дніпро.

Студенти  відвідали університет митної служби,  дізнались про історію функціонування університету, його здобутки та розвиток. Основним фокусом уваги став центр розвитку туризму та україно-болгарський бізнес центр, де студенти ознайомились з основними напрямками роботи центрів, ключовими міжнародними програмами розвитку туристичної індустрії в регіоні.

Цікавий та насичений екскурс чекав студентів ТДАТУ після форуму. Співробітниками центру була організована оглядова екскурсія містом. Делегація мала можливість пройтись по старим вуличкам міста, почути легенди про дворянські будівлі 18 сторіччя. Також студенти дізналися історію заснування міста Катеринослав – це є перша назва нинішнього міста на Дніпрі, будівництво якого розпочалась з храму Преображення Господнього. Перший камінь цієї будівлі заклала сама імператриця Катерина ІІ. Другий камінь – імператор , австрійський монарх Йосиф II Габсбург, який супроводжував Катерину II у подорожі.

В м. Дніпро є багато цікавих і дуже видатних місць: монастирський острів та центральний парк ім. Шевченка, історичний музей Яворницького, музей українського живопису, Потьомкінський палац, найбільший в світі єврейський центр «Менора», театр одного актора «Крик», Катеринославський бульвар. Все це встигли відвідати та  подивитись студенти спеціальності туризм ТДАТУ, але місто має ще багато цікавинок та чудових історико-культурних місць.

Три дні проминули цікаво, корисно та насичено. Подібні поїздки розвивають у студентів жагу до навчання, розширюють професіональну обізнаність туристичних об’єктів, дають можливість зростати професійно та на практиці зрозуміти особливості своєї спеціальності.

Туризм – це навчання, яскраві враження, безцінний досвід, спілкування, дружба, щирі світлини. Ніщо так не збагачує людину, як подорожі. Мандруйте та насолоджуйтесь….

За матеріалами: Демко В.С., викладач кафедри

бізнес-консалтингу та міжнародного туризму