На тижні Global Money Week студенти кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування», відвідали Мелітопольський міський краєзнавчий музей. Нагадаємо, що Global Money Week – це Всесвітній тиждень грошей, саме тому і була організована екскурсія для студентів групи 11 ФБ з куратором Якушевою І.Є. для того аби більше дізнатися про історію та еволюцію грошей.

Під час екскурсії студенти дізналися цікаві факти про історію грошей та історію грошової системи України. А саме про те, як їх використовували у різні часи, якої форми вони були, як вони змінювалися, наскільки вони є і були важливими для людства. Студенти мали змогу роздивитися як виглядали справжні гроші від епохи Київської Русі і до наших часів, дізналися про початки державотворчого процесу України та формування власної грошової системи у 1917-1918 рр., а також який вигляд мали монети різних часів та перші векселі.

Окрім цього студенти виявили зацікавленість до інших експонатів музею, тому відвідали виставкові зали і поцікавилися історією нашого краю, а також не оминули виставку чудових картин.

Подібні заходи мають на меті не лише загальноосвітню функцію, а й є частиною виховної роботи викладачів ТДАТУ.

За матеріалами: Мазурова Ірина, 11 ФБ