Майбутні технологи харчової промисловості факультету АТЕ Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного продовжують переймати досвід на провідних підприємствах міста. Днями вони відвідали ТОВ «Кондитерська фабрика «Фантазія», яка є лідером у виробництві солодощів в Мелітополі та районі.

Вже понад 20 років це підприємство реалізує городянам торти, свіжу випічку, смачні десерти, пастилу, зефір тощо. Можливість побувати «за кулісами» та побачити секрети приготування солодощів випала і студентам 31 ХТ групи.

Керівництво та співробітники КФ «Фантазія» люб’язно показали як готують справжні бісквітні торти із масляними, білковими, вершковими кремами; відкрили секрети виготовлення класичних десертів та тістечок; показали, як готують тірамісу; вимішують тісто для випічки печива; продемонстрували особливості декорування апетитних десертів та надали можливість майбутнім технологам свій авторський торт.

Студенти ТДАТУ із зацікавленістю спостерігали за роботою харчовиків зі стажем, адже вже через декілька років вони самі стануть технологами.

Висловлюємо подяку за сприяння та організацію проведення т екскурсії Надії Володимирівні Половинець та декану факультету агротехнологій та екології – к.с.г.н., доц. І.Є. Івановій.

За матеріалами: А.С. Кулик, старший викладач

кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи