18 червня в межах програми навчальної практики студенти спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Економіка підприємства» груп: 11 ПТ, 21 ПТ, 31 ЕП, 11 сПТ відвідали Центр надання адміністративних послуг м. Мелітополя.

Заступник начальника Решетова О.О. провела семінар на тему «Реєстрація ФОП та юридичної особи». Оксана Олександрівна дала вичерпні відповіді на питання стосовно процедури реєстрації фізичної особи-підприємця, акцентувала увагу на спрощенні даного процесу в Україні останніми роками. Звернула увагу студентів на особливості оподаткування діяльності ФОП та юридичної особи, важливість вибору та позначенню видів діяльності під час реєстрації. Ознайомила з сучасним станом та тенденціями розвитку підприємництва в м. Мелітополь.

Студенти отримали практичні поради, які допоможуть їм у майбутній професійній діяльності.

Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності висловлюють подяку працівникам Центру надання адміністративних послуг за гостинність!

Грицаєнко Г.І. – к.е.н., доц., контент-менеджер каф. ПТБД