21 вересня 2018 року студенти першого та другого курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» завітали на екскурсію до виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, де вони мали змогу ознайомитись з практичною стороною своєї майбутньої професії.

Зустріч проводила директор департаменту документально-організаційного забезпечення – Доломан Наталія Вікторівна. Під час екскурсії студенти не лише ознайомились з управлінською структурою виконавчого комітету Мелітопольської міської ради, а й дізналися, як обирається міський голова та його  заступники, хто з них та за які напрямки діяльності відповідає, скільки депутатів працюють у міській раді, як приймаються важливі для міста рішення. Цікавим доповненням до екскурсії стала розповідь про історію управління Мелітопольською міською радою.

Також студентів гостинно зустрів у своєму кабінеті заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Судаков Ігор Ігоревич, який із задоволенням відповів на всі питання студентів. На завершення студенти ТДАТУ із зацікавленням відвідали сесійну залу та приймальню громадян.

Студенти висловили вдячність працівникам Мелітопольської міської ради за інформативну та цікаву зустріч.

Прес-служба ТДАТУ