1 (10)Думати про майбутню професію треба ще зі шкільної лави. Саме тому, Таврійський державний агротехнологічний університет постійно проводить профорієнтаційні зустрічі зі школярами, які через декілька років можуть поповнити дружню студентську родину ТДАТУ.

Днями до нашого університету буди запрошені керівники всіх загальноосвітніх шкіл міста, а також ліцею «Творчість». Керівництво агротехнологічного університету підготувало презентацію про ТДАТУ. Ректор університету, д.т.н., професор Володимир Кюрчев розповів керівникам шкіл про сьогодення, перспективи, умови навчання в ТДАТУ та проживання. Налагоджені в університеті і міжнародні зв’язки. Студенти вищого навчального закладу мають можливість без відриву від навчального процесу пройти практику за кордоном у Франції, Польщі, Німеччині та в інших країнах.

Начальник відділу профорієнтаційної та довузівської підготовки Тетяна Циновська в презентації наочно продемонструвала, за якими спеціальностями студенти мають можливість отримати вищу освіту. Окрім традиційних спеціальностей, таких як «Агроінженерія» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», у ТДАТУ можна здобути затребувані професії в галузі економіки, екології та харчових технологій. Нещодавно відкриті ще дві нові спеціальності – “Готельно -ресторанна справа” та “Туризм”.

Сьогодні Таврійський державний агротехнологічний університет – це 9 навчальних корпусів. Матеріально-технічна база лабораторій та аудиторій постійно оновлюється. Всі іногородні студенти забезпечуються гуртожитками, для відпочинку у літній час у самому центрі Кирилівки функціонує спортивно-оздоровчий комплекс «Салют».

Розповіли багато цікавого про рідний університет і студенти. Катерина Марченко навчається на спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Зараз дівчина на другому курсі, про свій вибір вона жодного разу не пошкодувала.

– Я зробила свій вибір свідомо, дуже сумлінно вчусь, займаюсь науковою роботою та очолюю студентську раду свого факультету. Крім того, паралельно я здобуваю ще одну вищу освіту на заочній формі в Харківському національному юридичному університеті Ярослава Мудрого, – з гордістю розповіла Катерина.

Ірина Пожидаєва пов’язала своє життя з маркетингом, дівчина не втратила можливості здобути досвід за кордоном. Для цього, навіть ще одну іноземну мову вчила – французьку, і минулого літа відвідала Францію. Ірина також пишається тим, що є студенткою ТДАТУ.

Для керівників шкіл адміністрація університету організувала екскурсію. Гостям показали навчальні лабораторії та аудиторії, музей, Центр культури та дозвілля, а також наукову бібліотеку. Гості були задоволені гостинністю керівництва Таврійського державного агротехнологічного університету.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агротаврія»