IMG_0065 (5)Здійснювати все задумане, ставити цілі і досягати мети — здається, що нема нічого складного. Бути режисером свого життя — бажання багатьох. Проте, чому ж часто зупиняємось посеред шляху, здаємось, а потім довго переконуємо себе та інших, що нам і так добре? Як досягти своєї мети?

Наше життя являє собою велику кількість прийнятих рішень. Але дуже важливо, щоб всі рішення приймалися відповідно певній меті. В іншому випадку, людина ніколи не зможе досягти потрібного результату.

Мета – це та кінцева зупинка в цілому ланцюжку подій, коли можна зупинитися, перепочити і знову йти далі. Однак, дуже важливо правильно поставити собі мету, щоб потім не хвилюватись через те, що мрія так і залишилась мрією.

Саме така тема “Як досягти своєї мети ?”  розглядалась на тренінгу провідного коуч-тренера Оленою Коломоєць-Гаркушою на кураторській годині факультету АТЕ 20 березня 2019 року.

Студенти мали змогу почути поради, отримати велику дозу мотивації та обговорити між собою хвилюючі питання.

Цей тренінг дав зрозуміти , що все в житті реально. Тисячі успішних людей пройшли свій шлях і довели, що найфантастичніші мрії збуваються.

Необхідно лише іти до своєї мети. Коли зупинитесь, поверніться до попередніх пунктів за відповідями, які б окреслили ваш шлях. Не гніться під тиском нерозуміння інших чи перших невдач, докладайте зусилля, адже тільки системні зусилля дають ефект.

Студентам були запропоновані ігри на краще засвоєння інформації та застосування теорії на практиці.

В ході роботи студенти отримали відповіді на такі питання: Як правильно ставити перед собою завдання? Як говорити і думати про мету? Які якості характеру слід розвивати? Як долучити інших до справи?

Щиро дякуємо Олені В’ячеславівні за майстер-клас та цікавий спіч. Сподіваємось, що студенти зможуть з успіхом використати отримані знання та навички у своїх проектах.

За матеріалами співголови інформаційного сектору

Гончаренко Єлизавети