У науковій бібліотеці успішно пройшла видача навчальної літератури. Видача проходила з дотриманням всіх проти епідеміологічних заходів. Підручники одержали студенти перших курсів всіх факультетів, за винятком деяких груп факультету АТЄ, які зараз навчаються дистанційно.

Студенти 2-4 курсів денної та заочної форм навчання, магістри обслуговуються індивідуально на абонементі навчально-наукової літератури (каб. №7, 1 поверх).

Шановні студенти! Наукова бібліотека працює для вас! На вас чекає навчально-науковий абонемент, де ви зможете взяти навчальну, наукову, науково-популярну літературу, у повному обсязі представлені наукові праці нашого університету та інших закладів вищої освіти.

Великий читальний зал є невід’ємною частиною бібліотеки. На сьогоднішній день його фонд складає більше 50 тисяч примірників. Це підручники, навчальні посібники, довідково-енциклопедичні та цінні видання, фонд періодичних видань.
На допомогу навчальному процесу в читальному залі та навчально-науковому абонементі організовано тематичні виставки, виставки книжкових новинок і нової періодики, ряд тематичних полиць для вашого самоосвіти.

Для студентства працює і оновлений художній абонемент, фонд якого складає майже 30 тис. примірників. Це твори класичної та сучасної української та зарубіжної літератури, книги з літературознавства, мистецтва, фізкультури і спорту. Це казки-притчі П. Коельо та Р. Баха, що стали улюбленими книгами сильних світу цього і простих людей в 117 країнах світу; видання сучасних українських письменників – Ліна Костенко, Василь Шкляр, Любко Дереш, Оксана Забужко, Наталка Доляк, Володимир Лис; книги американської письменниці Донни Тарт, Януша Вишневського, Макса Фрая, Дмитра Бикова, нобелівського лауреата Салмана Ружді, модного японського письменника Х. Муракамі, французького письменника Гійома Мюссо та багато ін.

Для студентства працює зал електронних ресурсів на 10 посадочних місць з безкоштовним доступом в Інтернет та зоною Wi-Fi, у вас є можливість користуватись електронним каталогом та електронною бібліотекою, яка налічує більше 3 тис. повнотекстових підручників.

У бібліотеки є свій сайт, блог і сторінка у Facebook. Щоб зробити пошук інформації комфортним і ефективним, на сайті НБ створена віртуальна довідкова служба та служба електронної доставки документів.

Наукова бібліотека не тільки ваш помічник у придбанні знань і необхідної навчальної інформації. Вона є просвітницько-виховним центром університету. Ми підтримуємо ідею, що вища школа готує не тільки фахівця-професіонала, але й формує освічену і культурну особистість.

Протягом року бібліотека проводить більше 250 різних просвітницько-виховних заходів, використовуючи нові форми та засоби (сучасні мультимедіа: музику, відео, кіно).

Запрошуємо вас до наукової бібліотеки. Бібліотека гостинно відкриває двері всім, хто хоче поринути в цікавий, корисний і безмежний світ надбання людства – світ книг та інформації.

Світлана Голодова,
завідуюча відділом наукової бібліотеки