4букет (1)25 жовтня свій 86-й День народження відсвяткував механіко-технологічний факультет. Механіко-технологічний факультет народився разом зі своїм навчальним закладом – Мелітопольським інститутом механізації сільського господарства у далекому 1932 році, тому його історія невід’ємна від історії навчального закладу.

Зараз механіко-технологічний факультет є основною складовою частиною Таврійського державного агротехнологічного університету. Він є одним з найбільших в Україні і налічує 5 спеціалізованих кафедр, на яких працюють близько 60 викладачів, у тому числі 11 докторів, професорів, понад 40 кандидатів наук, доцентів.

Кожного року святкування Дня народження відбувається по-різному і в цьому році свято відбулося також в незвичній обстановці.

Незважаючи на те, що свято збіглося з першим ПМК – це не стало на заваді провести студентам МТФ святкування дня МЕХАНІКА.

Для святкування в холі ЦКіД поставили велику фотозону з логопипом МТФ, біля якої фотографувалися студенти. Студентською радою був підготований святковий концерт з нагоди святкування дня механіка.

З теплими побажаннями перед студентами та викладами виступив декан факультету професор Кюрчев Сергій Володимирович. Також, під час святкування було проведено нагородження кращих студентів за номінаціями: відмінник навчання; кращі науковці; суспільний діяч та кращі спортсмени.

Після закінчення концертної програми та нагородження, усі бажаючі мали змогу прийняти участь у розіграші лотереї від спонсорів свята, а саме: піца «Челентано», супермаркет «Сільпо» та інші. Розіграш проводився у дуже запальній атмосфері, а отримані призи ще більше підняли настрій переможцям.

Особливо студенти раділи тому, що на факультеті МТФ свято пройшло зі смачними солодощами – це стало приємною несподіванкою для них. Дуже приємно, що після такого свята, емоції були лише позитивні та радісні, а студенти щасливі та задоволені!

З днем народження рідний факультет!