В дні золотої осені свій День Народження відзначає механіко-технологічний факультет Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Сьогодні, одному із найпотужніших факультетів серед закладів вищої освіти України виповнилося 88 років. Життя кожної людини – це сторінки книги, які перегортаються зі змістовним наповненням. Життя механіко-технологічного факультету є титульною сторінкою книги ТДАТУ, зміст якої кожного року наповнюється новими успіхами та досягненнями, новими знаннями та друзями.

Найціннішим скарбом для нашого факультету завжди були і є – студенти. Кожного року МТФ відкриває свої двері для здібної молоді, яка хоче отримати ґрунтовні та сучасні знання. За короткий час навчання та з перших днів роботи факультет стає другим домом, а викладачі зі студентами – дружньою родиною. Викладачі дають найголовніше – путівку у життя, а студенти, в свою чергу, не дають викладачам сумувати та старіти. Без зайвих слів механіко-технологічний факультет може пишатися своїми досягненнями у підготовці висококваліфікованих фахівців-інженерів, які своєю наполегливою працею прославляють славу свого рідного факультету та університету, як в нашій країні, так і за її межами.

Цього року, у зв’язку з карантинними обмеженнями, День Народження нашого факультету ми змушені відзначати дистанційно. Однак, це не привід для смутку. Протягом всього дня на адресу деканату, на сторінку Фейсбуку та Інстаграму надходять щирі привітання зі святом від керівництва ТДАТУ, декана факультету д.т.н., професора Сергія Кюрчева, професорсько-викладацького складу, студентів та випускників факультету.

Щиро дякуємо всім за привітання, теплі слова, та щирі побажання! І в свою чергу, хочемо побажати нашій дружній родині МТФ міцного здоров’я, злагоди, зростання і миру! Нехай кожен день, наповнює Ваше серце втіхою і натхненням, хай завжди у Вас знаходяться сили і впевненість для підкорення намічених вершин. Чудових Вам можливостей і щасливих миттєвостей, цікавих подій і плідної роботи, веселих посмішок і вірних товаришів.

З Днем Народження, наш рідний Факультете.

Механіко-технологічний факультет