2Ліга Сміху – щорічний фестиваль гумору, який проводиться на території України. Виробництво здійснює «Студія Квартал-95» за підтримки каналу «1+1». У ньому беруть участь молодіжні команди зі всієї України, а також з інших країн. Вони змагаються в майстерності розсмішити публіку і журі будь-якою ціною. У цій битві всі засоби хороші, окрім нудних і несмішних: дотепні та актуальні жарти, забавні скетчі, буфонада, розіграші та пародії. Виступи команд оцінюють журі. Члени журі стають також «граючими тренерами» команд, які ведуть своїх підопічних до перемоги.

На початку грудня відбувся фінал Мелітопольської Ліги Сміху, у якому прийняли участь наступні команди: «Незабудка…» (Мелітополь), «Лунь» (Ірпінь), «Хом’яки» (Антонівка) і «Гори по колена» (Каховка). Мелітопольська команда складалась зі студентів Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного. На сцені виступали Ващенко Світлана (21МБЕЕ група),  Дмитро Анищенко (31ПТ група), Юрій Дейнега (21КН група), звукооператор команди – Гайтанжи Олександр (21МБЕЕ група), тренером команди був Рефат Абдишев (випускник ТДАТУ).

Всі команди намагались продемонструвати свій гострий гумор та драйв. Гра складалась з трьох конкурсів: «Полотно»,  батл (розминка із залом) і музичний конкурс «Фінальний акорд».

У першому конкурсі нашій команді шляхом жеребкування дісталась тема «прожарка», у ході якої вони робили колючі підколи та стьоби над тренерами, командами, політиками, сучасністю, буденним життям. За «Полотно» мелітопольська команда (як і інші команди) отримала три бали. В батлі наші гумористи з «Незабудки…» настільки сподобались як журі, так і залу, що на відміну від інших команд отримали додатковий бал. Тема музичного конкурсу була довільна, але пов’язана єдиним сюжетом. Мелітопольці змагались на межі своїх зусиль, але зайняли друге місце. Перемогу у цьому конкурсі святкувала команда «Лунь», отримавши три бали. Таким чином, у фінал Мелітопольської Ліги Сміху вийшли «Незабудка…» і «Лунь», між якими був проведений додатковий батл (зворотна розминка). В результаті команда з Ірпеня стала чемпіоном, отримавши приз від спонсора – 10 тис. грн. для поїздки на Одеський фестиваль Ліги Сміху, а команда з Мелітополя – віце-чемпіоном, з чим ми її щиро вітаємо і бажаємо успіхів у подальших виступах.

За матеріалами: куратор 21МБЕЕ групи, доцент Вовк О.Ю.