20-21 травня 2021 року на базі Луцького національного технічного університету проходила VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція „ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В АПК”.

Мета конференції – пошук шляхів інтенсифікації розвитку аграрних регіонів. Реалізація інноваційних моделей розвитку аграрного виробництва та покращення добробуту населення.

Тематичні напрями роботи конференції:

• Сучасні машинні технології в рослинництві та тваринництві.
  • Теорія, конструювання, виробництво і технічний сервіс машин та енергетичних засобів АПК.
  • Дослідження процесів і машин для вирощування та переробки луб’яних культур.
  • Енергозберігаючі технології і засоби сушінні та первинної переробки сільськогосподарських матеріалів.
  • Альтернативні види енергії та добрив у сільськогосподарському виробництві.
  • Цифрові технології в наукових дослідженнях та виробничих процесах АПК.
  • Агроекологічний моніторинг сільськогосподарських земель.

В роботі конференції в секції «Сучасні машинні технології в рослинництві та тваринництві. Теорія, конструювання, виробництво і технічний сервіс машин та енергетичних засобів АПК» активну участь прийняв доцент кафедри МСТТ Олег Болтянський.

Конференцію було проведено дистанційно з використанням технології відеоконференції ZOOM. За результатами роботи конференції було сформовано Програму конференції та видано Збірник тез.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ