Кафедра МСТТ активно співпрацює із науковими установами, організаціями, асоціаціями, органами місцевого самоврядування. Спільно проводяться наукові дослідження, практичні семінари, проходять стажування викладачі кафедри, а здобувачі вищої освіти – практичну підготовку.

Сучасний ринок транспортних послуг характеризується високою конкуренцією та динамічністю впливу зовнішнього середовища на діяльність підприємств.

Найголовнішими параметрами, які визначають конкурентоспроможність і ефективність роботи автотранспортних підприємств в ринкових умовах, є швидкість та технологія перевезення вантажів, якість і мобільність перевезень, цінова політика, номенклатура послуг, що надає підприємство, географія обслуговування, дотримання правового виконання автомобільних перевезень, наявність спеціалізованого рухомого складу.

123

Приватне підприємство «Марс»  (м. Мелітополь) – підприємство автомобільного транспорту комплексного типу, здійснює перевезення вантажів (автовозами, тентованими напівпричепами, автомобілями, вантажопідйомністю від 10 до 40 т, самоскидними напівпричепами) та пасажирів (комфортабельними автобусами на 18, 99 та 47 місць), а також зберігання, технічне обслуговування та ремонт рухомого складу, забезпечення його експлуатаційними матеріалами та запасними частинами.

З метою подальшої співпраці та залученню матеріально-технічної бази ПП “Марс”, як місця проходження виробничої практики, ознайомлення з реальним виробничим процесом здобувачів вищої освіти 17 травня 2021 року був підписаний договір про співпрацю.