У наш час на дорогах України виникають десятки тисяч аварій, у яких гинуть діти та дорослі. Причини дорожньо-транспортних пригод можуть бути різні. Та насамперед це порушення правил дорожнього руху, необережність водіїв і самовпевненість пішоходів.

Тому завдання викладачів навчальних закладів – розповідати і навчати студентів правил дорожнього руху, виховувати повагу до оточуючих, увагу, правила ввічливості на дорозі.

З 11 по 17 листопада 2019 року Україна долучається до проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН. Він  має на меті нагадати студентам правила безпечного переходу дороги, безпечної поведінки на зупинках, на залізничному транспорті, посадки у громадський транспорт. Студенти матимуть можливість проаналізувати різні пригоди на дорогах, прийняти правильне рішення в суперечливій ситуації, ознайомляться з негативними наслідками,  до яких призводять дорожньо-транспортні пригоди та порушення правил безпеки на залізничному транспорті.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного теж приєднався до низки заходів, що проходять згідно програми Тижня безпеки дорожнього руху.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху 12 листопада 2019 року викладач дисципліни ПДР кафедри МСТТ доцент Болтянський О.В. провів виховний захід “Безпека на дорозі – безпека життя”, під час якого студенти повторили правила дорожнього руху, ознайомилися зі статистикою ДТП в Україні за 2018 рік, переглянули відеоматеріали, соціальні ролики  і обговорили, які помилки допускають учасники дорожнього руху і як їх уникнути. Завданням заходу було нагадати здобувачам вищої освіти про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки, привернути увагу до проблем травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Поведінка на дорогах – показник культури сучасної людини. Молоде покоління виступає за безпеку дорожнього руху – не тільки бачити, а й розуміти!

Тиждень продовжиться іншими насиченими подіями та заходами згідно плану.