В рамках співпраці та надання дорадчих послуг силами кафедри «Мобільні енергетичні засоби» (завідувач кафедри – д.т.н., професор Панченко А.І.) відновлено спеціальне пожежне обладнання для 10-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

Начальник пожежно-рятувальної частини звернувся до університету із проханням відремонтувати насос високого тиску пожежної машини. Після практичного тестування роботи насосу пожежники подякували за високий професіоналізм виконання ремонту

Начальник 10 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області, майор служби цивільного захисту Павелко Т.А. висловив подяку ректору університету, д.т.н., професору Кюрчеву В.М. та завідувачу кафедри МЕЗ, д.т.н., професору Панченку А.І.

0cqdolyz6bc

whoxmnljp9w