Дуальне навчання вирішує одну з найскладніших проблем сучасної вищої школи – підготовку сучасного, конкурентного на ринку праці фахівця, який задовольнятиме потребам виробництва і адаптований до свого першого робочого місця.

Ключова ідея дуальної освіти – підготовка висококваліфікованих кадрів для аграрного сектору, можливість поєднувати теоретичне навчання з практичним досвідом роботи повинна сформувати кардинально нову генерацію фахівців-аграріїв.

26 травня 2021 року на кафедрі МСТТ проходила атестація студентів, що навчаються за дуальною формою. За кафедрою МСТТ закріплено 22 здобувача вищої освіти, куратор дуального навчання доцент Олег Болтянський. На заході були присутні завідувач кафедри професор Анатолій Панченко та викладачі кафедри.

Здобувачі вищої освіти, які навчаються за дуальною формою підготували яскраві презентації та цікаво розповідали про роботу на агропідприємствах міста Мелітополь та Мелітопольського району, Запорізької, Херсонської, Донецької, Дніпропетровської та Одеської областей.

Підведено підсумки, обговорені пропозиції та зауваження стейкхолдерів, запропоновані рекомендації до покращення процесу навчання за дуальною формою в ТДАТУ.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ