Навчальні екскурсії  передбачають створення умов для наближення змісту освітніх програм до реального життя, формування в здобувачів вищої освіти необхідних компетенцій, посилення практичної спрямованості освітнього процесу.

15 червня 2021 року в рамках навчальної практики здобувачів вищої освіти 11 АІ та 12 АІ механіко-технологічного факультету було проведено екскурсію на філію кафедри МСТТ товариство з обмеженою відповідальністю ТВЦ «АГРОСС» компанії Technique Machines International. Компанія TMI – офіційний дилер в Україні провідних німецьких виробників сільськогосподарської техніки: CLAAS, LEMKEN, AMAZONE.

Діяльність філії кафедри дозволяє удосконалити технології і якість освітнього процесу шляхом ефективного використання матеріально-технічної та виробничої бази ТВЦ «АГРОСС».

В заході прийняли участь викладачі кафедри МСТТ доцент Олег Болтянський, старший викладач Сергій Волков та кафедри МВЗ доцент Василь Мітков та доцент В’ячеслав Мітін. Сергій Волков детально ознайомив студентів з технікою компанії CLAAS та її сучасними розробками. Студенти ознайомитись із сучасними тракторами та комбайнами CLAAS їх модельним рядом, особливостями конструкції та сервісного обслуговування. Здобувачів вищої освіти цікавило абсолютно все: і історія розвитку компанії CLAAS, і її діяльність, і масштаб і рівень інноваційних технічних рішень, і організація сервісного обслуговування.

Студенти провели цікавий інформаційно-інтенсивний день і на власні очі переконатися в тому, що безперервна робота над оптимізацією процесу та впровадження інновацій зробили CLAAS одним з ключових виробників тракторів і комбайнів у світі.

Такі екскурсії дають впевненість здобувачам вищої освіти, що вони прийняли вірне рішення щодо навчання в ТДАТУ за спеціальністю – Агроінженерія. А рівень ТОВ ТВЦ «АГРОСС» дозволяє приймати на практику, а по її завершенні лишати у себе молодих та перспективних спеціалістів.

Пропонуємо Вашій увазі фоторепортаж, який передає всю атмосферу та значущість події, що відбулася.