Найпопулярнішими в науковому світі є Web of Science та Scopus, які стали не просто базами наукових видань і публікацій, а інформаційними платформами, які мають багато додаткових корисних аналітичних сервісів. Це дійсно потрібні науковцям якісні ресурси пошуку та аналізу інформації. Моніторинг бібліометричних показників проводиться у всіх розвинених країнах. Дані про наукову продуктивність допомагають ухвалювати стратегічні рішення щодо актуальних напрямів розвитку наукових досліджень, оцінювати позиції університету по відношенню до світових стандартів у тій чи іншій галузі знання.

На кафедрі МЕЗ 1 грудня 2017 року пройшов флеш-семінар по роботі з базами даних WEB OF SCIENCE та реєстрація всіх викладачів кафедри до даної наукометричної бази.

Семінар на високому професійному рівні провели фахівці наукової бібліотеки Журавська А.Г. та Семенюк Н.М.

В процесі реєстрації викладачі отримали кваліфіковані консультації та відповіді на питання, що стосуються правил наукових публікацій в закордонних виданнях.

Викладачі кафедри щиро вдячні співробітникам наукової бібліотеки та налаштовані на подальшу плідну співпрацю!

DSCF6036          DSCF6049

DSCF6024  DSCF6027