28 вересня 2019 року на головній площі Мелітополя стартував фестиваль “Віра. Надія. Любов”, що став у нашому місті традиційним. Участь у ньому взяли 12 національних товариств з великої інтеркультурної сім’ї народів, які сотні років живуть у Мелітополі в мирі та злагоді. Фестиваль проходив яскраво, з національним колоритом.

Гості свята знайомитись з надбанням закладів вищої освіти Мелітополя. Виставка ТДАТУ зібрала біля себе велику кількість гостей фестивалю. Серед гостей були і представники влади – заступники мера – Ірина Рудакова, Сергій Прийма, Ігор Судаков, керуючий справами виконкому Михайло Семикін.

Активну участь у проведенні фестивалю в рамках виставки прийняли співробітники кафедри МСТТ Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного завідувач кафедри професор Анатолій Панченко, професор Анжела Волошина, доцент Олег Болтянський та лаборант Муравйов Кирило, які представили моделі планетарних гідромоторів виконаних на 3D принтері.