Лідер – це людина, яка може

змусити інших робити те, що їм

не подобається, і до того ж вдавати,

що їм подобається це робити.

Гаррі Трумен, президент США

Викладач є одним із організаторів студентської групи на всіх етапах її становлення. Знання і врахування закономірностей розвитку колективу сприяє активному цілеспрямованому його впливові на формування особистості кожного студента, налагодження взаємодії між студентами. Завданням куратора є згуртування студентської групи, педагогічні зусилля якого повинні бути спрямовані на досягнення спільної мети – становлення особистості майбутнього фахівця.

11 березня 2020 року студенти 21 АІ групи механіко-технологічного факультету разом з куратором старшим викладачем кафедри МСТТ Мілаєвою І.І. взяли активну участь у благоустрої стадіону «Спартак».

Мета проведеного заходу – упорядкування території стадіону. Студенти прокладали канал підведення води для постійного поливу покриття футбольного поля. Працювали завзято та натхненно.

Даний захід став для студентів однією із чудових нагод поспілкуватися у дружній атмосфері та зробити добру справу. Керівництво стадіону задоволено результатом роботи та висловило подяку студентам.

Факультет пишається своєю активною молоддю.