В умовах загальнодержавного карантину усі сфери суспільного життя зазнали суттєвих змін. Освітній процес не став виключенням.

Виховна робота в університеті не може лишатися поза увагою, адже аксіомою є те, що особистісний вплив викладачів формує світогляд студентів набагато більше, аніж предмет, який вони викладають.

Дистанційне виховання, як і навчання, вимагають від викладача опанувати нові платформи для підтримання зв`язку зі студентами та донесення інформації на відстані.

2 грудня 2020 року на платформі Zoom була проведена кураторська година зі студентами 31 АІ групи механіко-технологічного факультету. Зустріч проводила куратор групи старший викладач кафедри МСТТ Ірина Мілаєва. На зустрічі був присутній заступник декана МТФ доцент Олександр Шокарев.

Під час зустрічі розглядались наступні питання:

– аналіз відвідування студентами Освітнього порталу університету, стан поточної успішності;

– запрошення до участі та написання тез доповідей на наукову конференцію;

– дотримання карантинних заходів;

– анкетування студентів на сайті університету стосовно якосі викладання дисциплін та академічної доброчесністі;

– оформлення «Атестаційних листів» для студентів, які навчаються за дуальною формою;

– особливості проведення ПМК-2 та підготовка до зимової сесії 2020-2021 навчального року.

Студенти виявили велику зацікавленість у розглянутих питаннях та прийняли активну участь в обговоренні.