Сьогодні технології розвиваються дуже швидкими темпами, змінюючи більшість галузей, в тому числі сільське господарство. Значною мірою це стосується аграрної промисловості, ефективність функціонування якої забезпечує вирішення проблем якісних продуктів харчування, екології, захисту навколишнього середовища, розвитку сільської місцевості. За таких умов підвищення ефективності професійної підготовки фахівців аграрної галузі є одним із пріоритетних завдань системи вищої освіти.

Практична підготовка – обов’язковий компонент освітньо-професійної програми для здобуття певного кваліфікаційного рівня, що має на меті розвитку у студентів професійних навичок та умінь. Дуже важливо, щоб майбутні фахівці отримували практичні навички роботи з сучасною технікою ще під час навчання у ЗВО.

ТДАТУ постійно оновлює свою матеріально-технічну базу, що дає можливість якісного  проведення лабораторних і практичних робіт. У поточному навчальному році кафедра МСТТ отримала новий сучасний трактор YTO EX 1304.

Трактори YTO EX 1304 характеризуються відмінною якістю та універсальністю, а особливу популярність ці трактори здобули завдяки економічності, високій надійності, що забезпечується замкнутим циклом виробництва. Завдяки своїй вазі, балансуванню і застосуванню італійських технологій у виробництві мостів, трансмісій, кінцевих передач трактори YTO EX 1304 забезпечують відмінне тягове зусилля при мінімальній витраті палива.

Колектив кафедри МСТТ щиро вдячний керівництву університету за створення сприятливих умов організації та здійснення освітнього процесу.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ