18 травня 2018 року проводилась V Міжнародна науково-практична конференція «Екологія – філософія існування людства», в якій з доповіддю прийняв участь викладач кафедри  Болтянський О.В.

4 квітня 2018 року на кафедрі МСТТ була проведена студентська науково-практична конференція 2017-2018 н.р.

З 2 квітня по 2 травня 2018 року викладачі кафедри  МЕЗ д.т.н. професор Панченко А.І.д.т.н. професор Волошина А.А., к.т.н. доц. Болтянський О.В.к.т.н. доц. Стефановський О.Б.ст. викл. Мілаєва І.І., ст. викл. Гуйва С.Д., ас. Панченко І.А. пройшли стажування у ПП “Могучий” Мелітопольського району Запорізької області

30 березня 2018 року з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів на базі Мелітопольського коледжу  Таврійського державного агротехнологічного університету проводилась науково-практична конференція «Меліорація та водовикористання – екологічна безпека водних об’єктів», в якій з доповіддю прийняв участь викладач кафедри  Болтянський О.В.

3-6 жовтня 2017 року викладачі кафедри  МЕЗ д.т.н. професор Панченко А.І.д.т.н. професор Волошина А.А., ас. Панченко І.А.  прийняли участь у XVІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Промислова гідравліка і пневматика» з доповідями.

З 20 по 23 вересня 2017 року в м. Кропивницький пройшла V Міжнародна агропромислова виставка з демонстрацією техніки AGROEXPO-2017. В рамках виставки було проведено семінари «Розвиток вітчизняного машинобудування для новітніх агротехнологій» та «Інновації вітчизняної сільськогосподарської техніки» в яких прийняв активну участь викладач кафедри МЕЗ Болтянський О.В. – отримал диплом і подяку.