25 червня 2019 року на базі Технічної школи проходила ІХ Науково практична конференція “Меліорація та водовикористання” професійна підготовка кадрів – запорука збереження зрошуваного землеробства. На конференції з доповіддю на тему: “Вода і водні ресурси в технологічних процесах підприємств АПК” виступив доцент  кафедри МСТТ  Болтянський Олег Володимирович та отримав сертифікат.

з 11 по 14 червная 2019 року на базі Луцького національного технічного університету проходила  2-га Міжнародна конференція з проектування, моделювання, виробництва: біржа інновацій. В конференції прийняли активну участь викладачі кафедри МСТТ професор Панченко А.І.професор Волошина А.А. та отримали сертифікати.

з 27 травня по 30 травня 2019 року на базі Київського політехнічного університета імені Ігоря Сікорського проходила ХХІV Міжнародна науково практична конференція “Гідроаеромеханіка в інженерній практиці”. На конференції з доповіддю “Підвищення технологічності виготовлення елементів розподільних систем планетарних гідромоторів” прийняли участь викладачі кафедри професор Панченко А.І.професор Волошина А.А. та асистент Панченко І.А.

23 та 24 травня 2019 року під егідою Міністерства освіти і науки України, Уманського національного університету садівництва, Українського відділення Міжнародної академії аграрної освіти, представництва Польської академії наук, Естонського університету природничих наук проводилась V Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні технології вирощування, зберігання і переробки продукції садівництва та рослинництва».  В конференції з доповідю прийняв участь викладач кафедри Болтянський Олег Володимирович

з 18 по 19 квітня 2019 року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка відбулася всеукраїнська науково-практична конференція “Оптимізація технічних та технологічних систем агровиробництва”. На конференції з доповіддю в секції “МЕХАТРОНІКА ТЕХНІЧНИХ І ТЕХНОЛОГІЧНИХ СИСТЕМ АПВ” виступив доц. кафедри МСТТ Болтянський О.В.

11 квітня 2019 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування Украіни ВП НУБІП Украіни “Ніжинський агротехнчний інститут” відбулася міжнародна науково-практична конференция “Актуальні питання розвитку аграрної науки в УкраЇні”. На конференціі з доповіддю в секції “СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ТЕХНІКИ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ АПК” виступив доц. кафедри МСТТ Болтянський О.В.

14 березня 2019 року в конференц-залі Мелітопольского виконкому пройшло перше робоче засідання щодо стратегічної екологічної оцінки. Від кафедри МСТТ в складі робочої групи доц. Болтянський О. В.

з 11 лютого по 11 березня 2019 року викладачі кафедри МСТТ – завідувач кафедри, професор Панченко А.І.професор  Волошина А.А.,  доц. Болтянський О.В.доцент Стефановський О.Б.ст. викладач Мілаєва І.І. та асистент Панченко І.А. пройшли стажування на сучасному підприємстві м. Мелітополя – ТОВ «Агроресурс».

19 листопада 2018 року на кафедрі МСТТ було проведено засідання секції “Мехатронні системи та транспортні технології” всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів

з 25 жовтня по 28 жовтня 2018 року на базі Національного лісотехнічного університету України відбулася ХІХ Міжнародна науоква-практична конференція АС ПГП “Промилова гідравліка і пневматика”. У конференції з доповіддю “Вплив параметрів системи живлення на роботу гідростатичних підшипників насоса PVC 1.63” виступили професор Панченко А.І.професор Волошина А.А. та асистент Панченко І.А.

19 жовтня 2018 року на базі Новотроїцького управління водного господарства проводилась VIII науково-практична конференція “Меліорація та водовикористання Зрошення – потужний фактор розвитку садівництва і виноградорства”У заході зі своїєю доповіддю на тему “Підвищення ефективності роботи систем водопостачання в технології с.-г. виробництва” прийняв участь доц. Болтянський О.В.

13 та14 вересня 2018 року на базі Херсонської державної морської академії проходила ІХ Міжнародні науково-практична конференція “Сучасні енергетичні установки на транспорті, технології та обладнання для їх обслуговування”. На конференції з доповіддю на тему “Привід рушії автомобілів підвищеної прохідності” виступила професор Панченко А.І.професор Волошина А.А. та асистент Панченко І.А.