Науково-дослідна робота здобувачів вищої освіти є важливим напрямом підготовки майбутніх вчених та фахівців високої кваліфікації в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного та нерозривною складовою єдиного процесу: навчально- виховного і науково-інноваційного.

Здобувачі вищої освіти університету є активними учасниками наукових заходів: виступають із доповідями на наукових конференціях, публікують наукові статті, беруть участь в університетських та всеукраїнських студентських олімпіадах та конкурсах наукових робіт.

30 вересня 2021 року на кафедрі МСТТ проходила  науково-технічна конференція.

Мета  конференції – ознайомлення з сучасними досягненнями науки й техніки та їх вплив на суспільство, зацікавлення студентів науково-дослідною роботою в галузі інноваційних технологій.

На секції головував завідувач кафедри професор Анатолій Панченко, секретар – магістр 22 МБ АІ групи механіко-технологічного факультету Ярослав Антропов.

Під час засідання секції було заслухано 11 цікавих  та змістовних доповідей. Кращі доповіді з презентаціями представили магістри 22 МБ АІ групи Ярослав Антропов, Сергій Дуда, Марина Соколенко.

Конференція пройшла на високому науковому рівні.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ