З метою подальшої співпраці та залученню матеріально-технічної бази ТОВ “Хавестер”, як місця проходження виробничої практики, ознайомлення з реальним виробничим процесом майбутніх випускників 11 жовтня 2019 року  представники ТДАТУ імені Дмитра Моторного проректор з НПР доцент Ломейко О.П., завідувач кафедри МСТТ професор Панченко А.І., доцент кафедри ТСС АПК Шокарев О.М. та старший викладач кафедри МСТТ Волков  С.В. виїхали  до ТОВ «Хавестер».

ТОВ “Хавестер” займається постачанням запасних частин до сiльськогосподарської технiки виробництва США. Це вiдомi у всьому свiтi торгiвельнi марки Джон-Дiр, Кейс, Хагi, Спрейкуп, Кiнзе. Компанiя має базу та склад запасних частин в м. Києвi, та с. Пiдгородня, Первомайського району, Миколаївської областi. Понад 20 тракторів, 40 комбайнів та 20 сівалок, зберігається на головній базі в смт. Підгородня та більш ніж 120 000 найменувань запасних частин зберігається на складах ТОВ «Хавестер».