Предметні олімпіади допомагають виявити найбільш здібних студентів, а також стимулюють поглиблене вивчення дисципліни, служать розвитку інтересу до дисциплін, що вивчаються, готують до майбутньої професійної діяльності, формують активну життєву позицію.

На кафедрі МСТТ 3 грудня 2020 року  пройшла предметна олімпіада з дисципліни «Транспортна логістика» для здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» 22 МБ АІ спеціальності 208 Агроінженерія – ведучий викладач професор Анжела Волошина. Олімпіада проходила в онлайн-режимі за допомогою програмного забезпечення Zoom.

Олімпіада ґрунтується на виконанні завдань, які демонструють теоретичні знання і повністю відповідають змісту дисципліни, забезпечують рівні можливості виконання їх всіма учасниками та сприяють повному виявленню кожним із них досягнутого рівня знань.

Призові місця розподілені наступним чином (інформаційна довідка):

І місце – Тисленко О. О.

ІІ місце – Білоножко В.В

ІІІ місце – Галанін О. С.

Результати олімпіади зараховані до підсумкового рейтингу успішності з дисципліни «Транспортна логістика»

Викладачі кафедри вітають переможців і бажають їм подальших успіхів у навчанні!