Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» проводиться з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи, творчого піднесення студентів технічних ЗВО України.

28 квітня 2021 року в Сумському державному університеті проведено II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» 2020–2021 навчального року.

На підсумковій науково-практичній конференції виступило 40 студентів з 19 закладів вищої освіти.

На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної відео-конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцем Конкурсу в секції «Гідравлічні машини, гідроприводи та гідромневмоавтоматика» та нагородити Дипломом I ступеня здобувача вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного 11 ХТ групи Анастасію Шепель.

Тема роботи: «Дослідження динамічних характеристик мехатронної системи з гідравлічним приводом активних робочих органів самохідної техніки». Науковий керівник д.т.н., професор Панченко Анатолій Іванович, завідувач кафедри мехатронних систем та транспортних технологій.

Вітаємо Анастасію Шепель та її наукового керівника професора Анатолія Панченко з перемогою! Бажаємо нових наукових звершень!

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ